محصولات


20

سال تجربه

1234

رضایت مشتری

136

پروژه تکمیل شده

1234

فروش سالما که هستیم

صنایع مفتولی قدس

صنایع مفتولی قدس با بیش از 20 سال سابقه کار و با هدف پیش برد صنعت، رفع نیازهای کشور و ایجاد اشتغال برای جوانان عزیز کشورمان در استان تهران شهرستان اسلامشهر آغاز به کارکرده است. صنایع مفتولی قدس به همکاران و صنعت گران گرامی، در امر توزیع و مصرف انواع مفتول و توری های فلزی یاری می رساند.

محصولات تولید این شرکت:

مفتول گالوانیزه گرم، توری گابیون (سیل بند)، توری بچه گابیون، توری حصاری (فنس)، توری فرنگی، توری مرغی، توری جوشی (مش)، سیم خاردار خطی سوزنی، سیم خاردار حلقه ای سوزنی، سیم خاردار تبری خطی و سیم خاردار تبری حلقه ای می باشد.

دستاورد های شرکت:

در این شرکت محصولاتی با کیفیت ممتاز و بهره گیری از دانش روز دنیا و تکیه به نیروهای بومی و استوار، متعهد و مجرب در راستای تولید با استانداردهای جهانی ارائه می گردد. از جمله دستاوردهای این شرکت صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه و منطقه خاورمیانه می باشد.

چشم انداز و توسعه شرکت:

با توجه به نیاز روز افزون کشور به رفع نیاز داخلی این شرکت تدابیری در راستای افزایش تولید و ایجاد اشتغال بیشتر اندیشیده به این منظور فاز دوم شرکت در زمینی به مساحت 45000 مترمربع احداث شده است. که بخش اول این پروژه در سال 1400 شروع به کار کرده است.


خدمات ما

تضمین بهترین قیمت

صنایع مفتولی قدس تضمین می نماید که تمامی محصولات این شرکت با پایین ترین قیمت نسبت به سایر شرکت ها در سراسر کشور عرضه می شوند.

1

تولید با جدیدترین
دستگاه های روز دنیا

صنایع مفتولی قدس، با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های جهان و متخصصین این حرفه و نیروهای حرفه ای اقدام به تولید می کند.

2

با ده سال گارانتی

صنایع مفتولی قدس تمام کالاهای خود اعم از: توری مرغی، توری گابیون، توری حصاری و ... را علاوه بر تضمین کیفیت بالا و قیمت مناسب بازار، با 10 سال گارانتی عرضه می کند.

3

مشاوره رایگان قبل از خرید

به دلیل تشابه نسبی محصولات و کاربرد آن ها، مشاوره خوب می تواند به شما در مورد نحوه ی انتخاب محصولات مفتولی، اقدامات نصب و همچنین ملزومات مورد نیاز برای نصب آن، راهنمای شما باشد.

4

تضمین کیفیت

صنایع مفتولی قدس از تکنولوژی و ماشین‌ آلات پیشرفته استفاده می‌کند تا محصولات خود را به بالاترین سطح کیفیت عرضه نماید. کیفیت، کلید ارزشمند مشتری مداری می‌باشد که قدس توانسته، رضایتمندی مشتریان را به دست آورد.

5

کارخانه تولید

صنایع مفتولی قدس با بیش از 30 سال سابقه با دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت در کارخانه خود اقدام به تولید صفر تا 100 انواع محصولات مفتولی می نماید.

6